sudoku.lo.olecko.pl



WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO” - 08.02.2018 ROK

W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III

 

Miejsce

Nazwa szkoły

klasa

Imię i nazwisko

zdobyte punkty za:

Łączna liczba zdobytych punktów

diagram 1

diagram 2

diagram 3

diagram 4

1

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

IIIa

Malwina Muszyńska

30

37

69

5

141

2

Szkoła Podstawowa w Sokółkach

III

Martyna Danielewicz

30

32

69

8

139

3

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

IIIa

Filip Banaś

30

57

42

2

131

4

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

IIIa

Aleksandra Nalewajko

30

57

37

6

130

5

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

IIIa

Mateusz Cimochowski

30

57

35

1

123

6

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

I

Kacper Izbicki

30

37

38

0

105

7

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

IIIa

Antoni Hołownia

30

57

13

0

100

8

Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich

IIIb

Natalia Famulska

30

57

10

2

99

9

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

IIIc

Kalina Karandziej

30

57

10

0

97

9

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

IIIb

Lidia Grześ

30

36

5

26

97

10

Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich

IIIa

Julian Koloszewski

30

44

6

6

86

11

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

IIIc

Ola Czajka

30

30

19

0

79

11

Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich

III

Marcel Paszkowski

30

26

18

5

79

12

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku

Ia

Martyna Padlikowska

30

14

21

13

78

13

Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich

III

Oliwia Paszkowska

30

32

15

0

77

 

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.


 

WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO” - 08.02.2018 ROK

W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV - VI


 

Miejsce

Nazwa szkoły

klasa

Imię i nazwisko

zdobyte punkty za:

Łączna liczba zdobytych punktów

Punkty

z dogrywki

diagram 1

diagram 2

diagram 3

diagram 4

1

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

VIa

Dawid Kosiński

42

56

74

74

246

23

2

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

VId

Mateusz Majewski

42

56

74

74

246

22

3

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

VIa

Izabela Jachimowicz

42

56

6

74

178

4

Szkoła Podstawowa w Stożnem

VI

Sylwia Sznel

42

56

6

27

131

5

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

VIf

Dominika Wojciulewicz

42

56

20

9

127

6

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

IVa

Joanna Sulżycka

42

56

12

12

122

7

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

VIc

Klaudia Bąk

42

56

11

11

120

8

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

VIb

Julia Bednarek

42

56

7

14

119

9

Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich

V

Szymon Adameit

42

56

11

6

115

9

Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich

V

Milena Kurek

42

56

8

9

115

10

Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich

V

Wiktoria Przekop

42

56

8

8

114

10

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

IVa

Gabriela Bogdańska

42

56

6

10

114

11

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

IVa

Joanna Nalewajko

42

56

7

8

113

11

Szkoła Podstawowa w Sokółkach

IV

Natalia Standowicz

42

56

15

0

113

11

Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich

VI

Ewa Statkiewicz

42

56

8

7

113

12

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

VIa

Julia Truszczyńska

42

56

12

0

110

 

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.

 


WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO” - 08.02.2018 ROK

W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII I GIMNAZJA KLASY II - III

 

Miejsce

Nazwa szkoły

klasa

Imię i nazwisko

zdobyte punkty za:

Łączna liczba zdobytych punktów

Punkty

z dogrywki

diagram 1

diagram 2

diagram 3

diagram 4

1

Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku

VIIc

Oliwia Gołaszewska

49

63

73

75

260

26

2

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

VIIa

Zuzanna Bagan

49

63

73

75

260

16

3

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

IIb

Gabriela Trofimow

49

63

73

75

260

12

4

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku

IIId

Daria Dwojakowska

49

63

73

47

232

5

Szkoła Podstawowa w Świętajnie

II

Zofia Jasina

49

63

73

14

199

6

Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich

IIIa

Weronika Zielińska

49

23

63

17

152

7

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku

IIb

Natalia Chołod

49

19

73

9

150

8

Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

VIIa

Julia Siemaszko

49

63

19

6

137

9

Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku

IIIb

Emilia Czajewska

49

63

21

0

133

10

Szkoła Podstawowa w Judzikach

III

Kamila Sawicka

49

27

27

23

126

11

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach

IIa

Gabriela Putra

49

63

10

0

122

12

Szkoła Podstawowa w Judzikach

VII

Gabriela Korotko

27

63

25

2

117

12

Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich

III

Krzysztof Zduniak

43

63

11

0

117

13

Zespół Szkół STO w Olecku

II

Jakub Jegliński

49

63

0

0

112

 

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.


 

WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO” - 08.02.2018 ROK

W KATEGORII – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

 

Miejsce

Nazwa szkoły

klasa

Imię i nazwisko

zdobyte punkty za:

Łączna liczba zdobytych punktów

diagram 1

diagram 2

diagram 3

diagram 4

1

I Liceum Ogólnokształcące w Olecku

IIIa

Kinga Matwiejczyk

55

63

75

45

238

2

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku

II TŻ

Mariola Milewska

55

63

75

17

210

3

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

Aleksandra Sadłowska

55

63

12

77

207

4

I Liceum Ogólnokształcące w Olecku

IIIa

Urszula Tomczyk

55

63

34

8

160

5

I Liceum Ogólnokształcące w Olecku

Ia

Urszula Kamińska

55

63

31

6

155

6

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku

IVT

Rafał Miezio

55

63

23

7

148

7

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

IIITŻ

Izabela Krzymińska

55

63

19

11

148

8

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku

Karolina Luiza Mikielska

55

63

8

17

143

9

Zespół Szkół STO w Olecku

IV T

Krzesimir Grajewski

55

63

0

0

118

10

Zespół Szkół STO w Olecku

III a

Julia Bereśniewicz

55

27

10

0

92

11

Zespół Szkół STO w Olecku

I TIFE

Nataniel Zaniewski

55

31

0

0

86

 

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.