sudoku.lo.olecko.pl

Ogłoszenie wyników konkursu SUDOKU LUBIĘ TO!
odbędzie się 10 stycznia 2017 r. o godzinie 13:30
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku
oraz na stronie internetowej www.sudoku.lo.olecko.pl
w dniu 11 stycznia 2017r.

Wyniki finału Powiatowego Konkursie „Sudoku Lubię to” - 10.01.2017 rok
w kategorii – Szkoły Podstawowe klasy I – III.

Miejsce Nazwa szkoły Klasa Imię i nazwisko Zdobyte punkty za: Łączna liczba zdobytych pkt Punkty za dogrywkę
diagram 1 diagram 2 diagram 3 diagram 4
1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku IIIb Michał Bartnik 35 47 53 64 199 24
2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku IIIc Szymon Muszyński 35 47 53 64 199 23
3 Szkoła Podstawowa w Wieliczkach IIIa Joanna Nalewajko 35 47 53 64 199 19
4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku IIIc Tymon Ciechanowski 35 47 53 64 199 17
5 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku IIc Maja Fiedorowicz 35 47 53 64 199 8
6 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku IIIa Amelia Rynkiewicz 35 47 53 64 199 3
7 Szkoła Podstawowa w Sokółkach III Natalia Standowicz 35 47 42 64 188
8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku IIIb Maksymilian Hanc 35 47 53 43 178
9 Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku IIc Kalina Karandziej 35 47 53 34 169
10 Szkoła Podstawowa w Wieliczkach IIIa Martyna Kalicka 35 47 53 22 157
11 Szkoła Podstawowa w Wieliczkach IIIa Jakub Paczyński 29 47 53 26 155
12 Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich IIIa Dominik Leszczyński 35 47 53 18 153
13 Szkoła Podstawowa w Stożnem III Joanna Kondracka 29 35 53 34 151
14 Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich IIa Julian Koloszewski 35 47 28 35 145
15 Szkoła Podstawowa w Babkach Oleckich III Piotr Jankowski 35 47 53 0 135

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.

Wyniki finału Powiatowego Konkursie „Sudoku Lubię to” - 10.01.2017 rok
w kategorii – Szkoły Podstawowe klasy IV – VI.

Miejsce Nazwa szkoły Klasa Imię i nazwisko Zdobyte punkty za: Łączna liczba zdobytych pkt
diagram 1 diagram 2 diagram 3 diagram 4
1 Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku Va Dawid Kosiński 38 58 61 75 232
2 Szkoła Podstawowa w Babakach Oleckich IV Szymon Adameit 38 58 61 50 207
3 Szkoła Podstawowa w Judzikach VI Gabriela Korotko 38 58 31 75 202
4 Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku VIb Zuzanna Bagan 38 27 61 75 201
5 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku Va Julia Truszczyńska 38 58 61 13 170
6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku VIc Oliwia Gałaszewska 38 47 61 16 162
6 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku Vb Miłosz Skrzypiec 38 31 61 32 162
7 Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Olecku V Magda Kumkowska-Leonarczyk 38 58 62 0 158
8 Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich VIa Wiktoria Romanowska 38 40 33 29 140
9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku VIc Filip Witusik 38 58 38 4 138
10 Szkoła Podstawowa w Sokółkach IV Jakub Hanc 38 46 21 23 128
11 Szkoła Podstawowa w Sokółkach V Kacper Krzymiński 38 20 35 27 120
11 Szkoła Podstawowa w Stożnem VI Weronika Maciejewska 38 29 44 0 120
12 Szkoła Podstawowa w Wieliczkach VIa Patryk Paczyński 38 15 40 20 113
12 Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich VIa Jacek Lisowski 35 36 26 16 113
13 Szkoła Podstawowa w Judzikach VI Oliwia Kotowska 38 25 31 16 110
14 Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku IVb Martyna Dwojakowska 38 42 17 11 108
15 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku VIa Mateusz Domel 38 58 6 5 107

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.

Wyniki finału Powiatowego Konkursie „Sudoku Lubię to” - 10.01.2017 rok
w kategorii – Szkoły Gimnazjalne.

Miejsce Nazwa szkoły Klasa Imię i nazwisko Zdobyte punkty za: Łączna liczba zdobytych pkt Punkty za dogrywkę
diagram 1 diagram 2 diagram 3 diagram 4
1 Gimnazjum nr 2 w Olecku IId Daria Dwojakowska 48 61 59 73 241 65
2 Publiczne Gimnazjum przy ZS w Sokółkach III Izabela Krzymińska 48 61 59 73 241 25
3 Gimnazjum nr 1 na Siejniku Ia Agnieszka Majewska 48 61 48 73 230
4 Publiczne Gimnazjum w Wieliczkach Ia Gabriela Putra 48 49 59 42 198
5 Gimnazjum w Świętajnie I Zofia Jasina 48 61 59 26 194
6 Społeczne Gimnazjum w Olecku III Jan Ogonowski 48 61 59 21 189
7 Publiczne Gimnazjum w Wieliczkach IIIa Mikołaj Baliński 48 61 59 16 184
8 Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich IIa Sebastian Akus 48 61 59 15 183
9 Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich IIa Weronika Zielińska 48 44 59 27 178
10 Gimnazjum nr 2 w Olecku IId Agnieszka Świerzbin 48 61 35 32 176
11 Gimnazjum w Judzikach II Kamila Sawicka 48 42 43 42 175
12 Gimnazjum w Judzikach II Kamila Łęgowska 48 50 59 11 168
13 Gimnazjum nr 1 na Siejniku Ia Aleksander Adamajt 48 61 55 0 164
13 Gimnazjum w Babkach Oleckich I Sebastian Gajewski 41 61 59 3 164
14 Gimnazjum w Świętajnie IIIb Aleksandra Jędrzejewska 48 10 59 43 160
15 Gimnazjum w Kijewie I Aleksandra Karmiłowicz 48 41 41 26 156

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.

Wyniki finału Powiatowego Konkursie „Sudoku Lubię to” - 10.01.2017 rok
w kategorii – Szkoły Ponagimnazjalne.

Miejsce Nazwa szkoły Klasa Imię i nazwisko Zdobyte punkty za: Łączna liczba zdobytych pkt Punkty za dogrywkę
diagram 1 diagram 2 diagram 3 diagram 4
1 I Liceum Ogólnokształcące w Olecku IIa Kinga Matwiejczyk 50 63 61 78 252 79
2 ZSLiZ w Olecku IIITLB Karolina Mikielska 50 63 61 78 252 79
3 ZSLiZ w Olecku ITŻ Mariola Milewska 50 63 61 78 252 55
4 I Liceum Ogólnokształcące w Olecku IIIc Marlena Wiszniewska 50 29 61 78 218
5 ZSLiZ w Olecku IITL Dominik Grelak 50 63 61 23 197
6 Zespół Szkół Technicznych w Olecku IVTBM Patryk Dwojakowski 50 16 61 27 154
7 I Liceum Ogólnokształcące w Olecku IIa Urszula Tomczyk 50 7 61 23 141
8 Zespół Szkół Technicznych w Olecku ITIF Mateusz Głódź 50 5 61 21 137
9 Zespół Szkół Technicznych w Olecku IVTIF Dawid Górski 50 10 61 10 131
10 Społeczne Liceum Ogólnokształcące II Krzesimir Grajewski 50 8 13 0 71

Uwaga!
Wyniki pozostałych osób znajdują się u szkolnych koordynatorów konkursu.